دیروز چه احساسی به شما دست داد از اینکه کارى رو براى خودتون انجام میدین؟ آن را مثل یک الگوی روزانه آگاهانه انجام دهید که سزاوار آن هستید. تو ارزش اش رو داری.  امیدوارم کار دیروز خاطرات شیرین را برانگیخته و لبخندی شیرین به همراه داشته باشد که الهام بخش است  و رشد را امکان پذیر می کند. ممکن است برخى از شما احساساتى شده باشید. آن احساسات را در آغوش بگیرید ، آنها را حس کنید و به خاطر بودنشون به عنوان بخشی از زندگی شما از آنها قدردانی کنید .  امروز نیز این فرصت را خواهید داشت که به دیگران در زندگی خود نگاهی بیندازید.  این بار ، لطفا لیستی از افراد زندگی خود بنویسید که شما آنها را موفق می دانید ، (تعداد افراد در اینجا مهم نیست). یا در خانواده ، دوستان یا اطرافیانتان. افرادی که رسالت خود را در زندگی انجام داده اند (همه یا بخشی از آن را) و خوشحال هستند.  * لطفا توجه داشته باشید: * موفقیت فقط به معنای ثروت بودن نیست بلکه می تواند شاد بودن، یا یک انسان خوب بودن  و یا کسی باشد که در جامعه اثری از خودش به جا گذاشته باشه

*یاد آوردی: * هرچه بیشتر خود را در معرض انجام این کارهای ساده قرار دهید ، بیشتر دریافت میکنید .  امیدوارم یک مدیتیشن عالی و یک روز فوق العاده داشته باشید!  لطفاً هنگامی که کار را انجام دادید و به مراقبه هدایت شده گوش می دهید * روز 2 انجام * را بنویسید.

✨✨عبارت تاکیدی امروز من فراوانی ِ خود را از یک منبع نامتناهی ایجاد می کنم 

هسته هستی من واقعیت نهایی است ، ریشه و زمین جهان ، سرچشمه همه چیزهایی است که وجود دارد  آهام براهماسمی اصطلاحی است که در فلسفه هندو و یوگا برای توصیف وحدت atman (خود یا نفس فردی) با _ برهمن_ (مطلق) به کار می رود. این به طور معمول به عنوان "من برهمن هستم" یا به معنای واقعی کلمه به معنای "من الهی هستم" ترجمه می شود. این نشان دهنده هدف نهایی یوگا - اتحاد با خودِ بالاتر است. خود یوگا به معنای "اتحاد" است.  وقتی می گویید "احم براهماسمی" ، تصدیق می کنی که جهان هستی ، همه چیز هستی. شما خالق جهان خود هستید. 

✨✨ پیام روز "ظاهر ِچیزها مطابق ِ احساسات ما تغییر می کنند ، و اینطور ما جادو و زیبایی را در آنها می بینیم ، در حالی که جادو و زیبایی واقعاً در خود ما هستند." - خلیل جبران  

فراوانی مانند هر چیز دیگری در جهان ، صرفاً ترتیب و نظم خاصی از انرژی و اطلاعات است. با نیت خود می توانیم انرژی را تغییر دهیم ، اطلاعات جدیدی اضافه کنیم و هر آنچه را که می خواهیم ، نیاز یا خواسته خود را بیان کنیم. فراوانی ‌،نامحدود ، بی حد و مرز و همیشه در دسترس است. "- دیپاک چوپرا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Diane &&&& Exoooo دکوراسیون داخلی مغازه تحصیل در آلمان سراي غزل اپلیکیشن همیار - کد معرف C10010845 Sam دانلود رایگان ایران وبلاگ آموکاری